Program partnerski Forkliftonline
Zostań naszym partnerem i otrzymuj wynagrodzenie za każdego pozyskanego klienta
Zostań naszym partnerem
Jak to działa?
Rejestracja w programie
Zarejestruj się w programie partnerskim i uzyskaj unikalny link lub identyfikator partnera.
Przyciągnij nowych klientów
Wszyscy użytkownicy, którzy skorzystali z Twojego linku lub zarejestrowali się przy użyciu Twojego unikalnego identyfikatora partnera, stają się na zawsze klientami z Twojego polecenia.
Promowanie Twojego linku dla partnera
Udostępnij swój link lub identyfikator partnera odbiorcom Twojej witryny, partnerom i klientom. Możesz skorzystać z dowolnych wygodnych metod przyciągania użytkowników: baner na stronie, newsletter e-mail, linki w mediach społecznościowych.
Otrzymaj wynagrodzenie
Otrzymujesz prowizję od wszystkich faktur opłaconych przez pozyskanego klienta (polecenie), a klient otrzyma dodatkowy rabat na wszystkie usługi.
Pytania i odpowiedzi
Czym jest program partnerski Forkliftonline?
Program partnerski Forkliftonline to nowoczesny sposób na zorganizowanie Twojego pasywnego dochodu. Zarejestruj się w programie partnerskim, przyciągnij użytkowników do Forkliftonline i otrzymuj prowizję od wpłat dokonanych przez każdego pozyskanego klienta.
Czym jest link dla partnera (polecający)?
Link dla partnera (polacający) to specjalny link, który zawiera unikalny identyfikator partnera. Linki dla partnera służą do przyciągania nowych użytkowników i naliczania prowizji uczestnikom programu, którzy zachęcili nowych klientów. Takie linki pomagają nam uwzględnić, że nowy klient pochodzi od Ciebie. Wystarczy, że klient kliknie link dla partnera i zarejestruje się, abyśmy oznaczyli go jako osobę poleconą przez Ciebie. Po rejestracji możesz uzyskać link dla partnera na osobistym koncie partnera.
Czym jest unikalny kod partnera?
Identyfikator partnera to specjalny kod, który jest unikalnym identyfikatorem partnera. Identyfikatory partnera pomagają nam uwzględnić, że nowy klient został pozyskany za Twoim pośrednictwem. Identyfikatora można używać w dogodny sposób, ponieważ możesz go przesłać w formie SMS-a lub przekazać ustnie potencjalnemu klientowi. Klient może również użyć identyfikatora w odpowiednim polu podczas rejestracji lub przekazać go managerowi telefonicznie. Po rejestracji możesz uzyskać swój identyfikator partnera w panelu konta Twojego partnera.
Czy jest to opłacalne dla klienta (polecenie)?
Każdy klient, który zarejestruje się za pomocą Twojego linku dla partnera lub identyfikatora partnera, otrzyma dodatkowy 10% rabatu na wszystkie usługi firmy.
Gdzie mogę umieścić link odsyłający?
Możesz umieścić link polecający na stronach internetowych, blogach, forach, mediach społecznościowych i innych platformach, chyba że jest to zabronione przez regulamin programu partnerskiego.
Jaki procent otrzymam za każdego pozyskanego klienta?
Partnerzy otrzymują 10% prowizji od płatności dokonanych przez pozyskanych przez nich klientów. Jeśli jesteś zainteresowany bliższą współpracą, możesz również omówić indywidualne warunki z naszym menedżerem.
Jak wypłacę należności?
Prowizje od płatności klientów są natychmiast doliczane do Twojego salda Forkliftonline. Możesz je wypłacić za pośrednictwem PayPal lub przelewu bankowego (w takim przypadku konieczne będzie przesłanie faktury). Wypłaty prowizji są dokonywane na żądanie. Minimalna kwota wypłaty to 20 euro na PayPal lub 50 euro na konto bankowe.
W jaki sposób klient jest powiązany z partnerem?
Klient zostaje powiązany z partnerem:
- kiedy kliknie na Twój link polecający;
- jeśli podczas rejestracji swojej firmy w Forkliftonline wprowadzi Twój identyfikator partnera;
- jeśli podczas aktywacji usługi (w rozmowie lub korespondencji) poda Twój identyfikator partnera menedżerowi Forkliftonline;
Użytkownicy, którzy są już klientami Forkliftonline, nie mogą być powiązani z partnerem. Jeśli klient aktywuje usługę za pomocą Twojego identyfikatora partnera lub linku polecającego, otrzymuje wtedy dodatkowy 10% rabatu na wszystkie usługi firmy.
Gdzie mogę zobaczyć statystyki dotyczące pozyskanych klientów?
Twoje konto dla partnera zawiera zakładkę "Statystyki", w której możesz śledzić wszystkie kliknięcia na Twój link, liczbę pozyskanych klientów i płatności za każdego klienta.
Czy konieczne jest posiadanie własnej strony internetowej, aby zostać partnerem?
W programie partnerskim może uczestniczyć każdy, nie jest konieczne posiadanie własnej strony internetowej.
Czy masz jeszcze pytania? Napisz do nas
Czy chcesz z nami zarabiać?
Zostań naszym partnerem